„Gigant życia”- to Ty?!

Czy jesteś świadomy tego jak żyjesz? Co dla Ciebie w życiu jest najważniejsze? Czy masz wypisane swoje cele? Czy jesteś gotowy na spotkanie z „porażką”? Czy wiesz jak z takiego spotkania wyjść z głową podniesioną wysoko do góry i z uśmiechem na twarzy?

Idąc drogą w kierunku naszych celów, za równo prywatnych jak i zawodowych musimy być gotowi na małe i większe potknięcia. Błędne decyzje, które podejmujemy, niewspierający ludzie, których spotykamy, nagła utrata zdrowia w skutek wypadku, albo tak po prostu. Życie jest absolutnie piękne:) Tylko wymaga naszej siły! Trzeba wiedzieć jak ją wyzwolić!  W związku z tym, chciałabym Was zaprosić na wyjątkowe wydarzenie! Kongres „Giganci Życia” odbędzie się w nadchodzący weekend (24-25 października) w Warszawie.

Czego możecie się spodziewać?

14 niesamowicie inspirujących prelegentów! Pokazując historię swojego życia uświadomią nas, że najbardziej wymagające sytuacje mogą niesamowicie nas zahartować i wzmocnić:) Główną postacią jest Dan Millman, światowej sławy gimnastyk, który kończąc studia zdobył tytuł mistrza świata w skokach na trampolinie. Podczas kongresu opowie jak wyszedł na prostą z poważnego kryzysu zdrowotnego, stając się jeszcze silniejszym. Oprócz niego na scenie wystąpią inni Giganci związani zarówno ze sportem jak i biznesem. Z ich sylwetkami możecie zapoznać się na stronie Gigantów Życia

Dlaczego ja biorę udział w takich wydarzenia i mówię Wam, że warto?

Zawsze uczę się czegoś nowego o sobie. Widzę, co sprawia, że czuję się szczęśliwa. Poznaje co najmniej kilka wyjątkowych osób, z którymi łączą mnie relację zarówno towarzyskie jak i zawodowe. Ludzie, występujący na scenie są dla mnie potężną inspiracją. Dostaję zastrzyk energii, która napędza mnie do działania. Wyjeżdżam jeszcze silniejsza i pewniejsza siebie!

Wydarzenie organizowane jest przez Milewski&Partnerzy! Marka organizatora mówi sama za siebie. Ta firma ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w organizacji szkoleń różnego rodzaju, a od kilku lat zajmuje się głównie dużymi wydarzeniami motywacyjnymi. Współpracowali z tak cenionymi praktykami biznesu i mówcami jak T.Harv Eker, Tony Robbins i Nick Vuijcic. Ci eksperci im zaufali! Miałam okazję uczestniczyć w kilku wyjątkowych, organizowanych przez nich wydarzeniach, a także współpracować z nimi zawodowo. To zespół osób pełnych pasji i zaangażowania w to, co robią! Dzięki organizowanym eventom dają światu dobro! Niejednokrotnie podczas szkoleń widziałam łzy wzruszenia, słyszałam o realizacji kolejnych kroków w drodze do wyznaczonych celów. Często na kolejnych wydarzeniach spotykałam tych samych ludzi. Przyjeżdżają oni co jakiś czas doładować u Milewskich akumulatory. Wiem, że warto dać sobie dużą szansę rozwoju przyjeżdżając na taki weekend! Z czystym sumieniem polecam Gigantów Życia!

7% rabatu dla moich czytelników na hasło: szczesciolog

Musicie je wpisać w polu kod rabatowy 🙂

Szczegóły i możliwość zakupienia biletu znajdziecie TUTAJ

Szczęśliwiej!