Podkręcamy Szczęściologa!

Moi Kochani! 

Za mną kolejny fantastyczny event rozwojowo-motywacyjny: Giganci Życia. Znowu poznałam masę ciekawych i inspirujących mnie osób przede wszystkim związanych z branżą eventowo- szkoleniową. Jestem szczęśliwa, bo mam wrażenie, że moje życie przez ostatnie kilka miesięcy zmieniło się nie do poznania. Jest bardziej świadome. Więcej od siebie wymagam, więcej ćwiczę, zdrowiej jem, doceniam chwile spędzone z rodziną. Przede wszystkim jednak mam w życiu dwa ważne i konkretne cele, do zrealizowania, których dążę dzień po dniu:)

Można powiedzieć, że dużą część mojego czasu przeznaczam na rozwijanie idei, która na razie będzie dla Was tajemnicą. Chciałabym jednak już dzisiaj Wam powiedzieć, że będzie to coś wielkiego. Nie wiem czy dla każdego, ale dla mnie na pewno:) Już niedługo planuję otworzyć firmę, która nie tylko będzie spełnieniem moich marzeń, ale również będzie oferować wartość potrzebną wielu osobom!

To krótki i spontaniczny wpis:) Bez wielkich szczegółów:) Chcę przekazać Wam jednak, że fundamentem mojej działalności będzie Szczęściolog, dlatego teraz będę sporo pracować nad swoim profesjonalizmem i regularnością wpisów:) Będzie się działo! Relacje z wielu ciekawych wydarzeń, recenzje książek, krótkie wideo, które będą dla mnie największym wyzwaniem ze względu na strach przebywania przed kamerą! Ale idziemy do przodu! „Idziemy” mówię celowo!  Już niedługo przedstawię Wam tutaj wyjątkową osobę, która razem ze mną będzie realizować niezwykłe przedsięwzięcie! To osoba niezwykle odważna, inteligentna i dobra! Dzięki naszemu wspólnemu marzeniu moje życie nabiera coraz to większych rumieńców 🙂

Na razie tyle! Życzę Wam wspaniałego wieczoru:)

Szczęśliwiej!